ВРЯТОВАНЕ ЖИТТЯ – ЦЕ ЦІЛИЙ ВСЕСВІТ

02.06.2024

ВРЯТОВАНЕ ЖИТТЯ – ЦЕ ЦІЛИЙ ВСЕСВІТ

🌎 Сьогодні, у Міжнародний день тих, хто подолав рак, ми хочемо поділитися неймовірною історією 15-річного Дані Синчука. У розпал війни він переміг рак крові завдяки неродинному донорові. Разом із мамою Крістіною вони пройшли цей складний шлях з вірою та надією.

➡️ Їхня історія:

💬 Даня: У 2021 році, під час зими, у мене збільшилися лімфовузли на шиї, і я почав втрачати свідомість. Після аналізів мені поставили діагноз – лейкемія. Лікування було важким, але я вірив, що все пройду і вилікуюся.

💬 Крістіна: Коли нам сказали, що потрібна трансплантація кісткового мозку від донора, ми чекали на підходящу людину. Під час хіміотерапії ми зверталися до багатьох людей, які здавали кров. Богдан та його товариші, військові, здали кров і реально врятували нам життя. Завдяки професіоналізму лікарів Охматдиту та підтримці Романа з реєстру донорів, ми змогли знайти донора та провести трансплантацію у вересні 2021 року. Після цього розпочався складний процес відновлення. У найважчі моменти нас підтримували лікарі, команда Олександра Лисиці з відділення гематології та ТКМ Охматдиту, волонтери і звичайні люди, які відгукувалися на наші заклики. Зараз ми живемо новим життям, вдячні за кожен день.

🌈 Поради для родин, які борються з раком:

- Вірте в себе та своїх близьких.

- Підтримуйте одне одного.

- Залишайтеся спокійними та звертайтеся до професіоналів.

✅ Підтримка Українського реєстру донорів кісткового мозку:

Щоб допомогти ще більшій кількості людей перемогти онко, ви можете підтримати наш реєстр кількома способами:

- Зареєструйтеся донором кісткового мозку.

- Підпишіть свій кешбек у Monobank на благо реєстру донорів.

Кожен внесок важливий та може врятувати життя. Давайте разом допомагати тим, хто зараз найбільше потребує нашої підтримки.

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами