Партнери

 

НДСЛ “Охматдит”

Багатопрофільний діагностично-лікувальний заклад, який надає спеціалізовану медичну допомогу дітям, і є найбільшим в Україні. Відділення трансплантації кісткового мозку рятує життя маленьких пацієнтів у співпраці з нами – реєстр знаходить донорів, забезпечує донацію та транспортує рятівні стовбурові клітини до пацієнтів у Охматдит.

Київський центр трансплантації кісткового мозку

Працює з 2000 року. Центр надає високоспеціалізовану медичну допомогу та медичні послуги в амбулаторних та стаціонарних умовах пацієнтам, які потребують трансплантації кісткового мозку. Наш реєстр знаходить донорів, забезпечує донацію та транспортує стовбурові клітини до пацієнтів у центр.

Черкаський клінічний центр онкології, гематології, трансплантології та паліативної допомоги ЧОР

Центр надає високоспеціалізовану медичну допомогу та медичні послуги зокрема для пацієнтів з мієло-, лімфопроліферативними захворюваннями, гострими лейкеміями та іншими гематологічними проблемами. Наш реєстр знаходить донорів, забезпечує донацію та транспортує стовбурові клітини до пацієнтів у центр.

DKMS

Міжнародна благодійна організація, яка займається боротьбою з раком крові та захворюваннями крові. Це один з найперших і провідних європейських реєстрів донорів кісткового мозку. Наш реєстр співпрацює з колегами та переймає управлінський та організаційний досвід, щоб ефективно розвивати реєстр за європейським прикладом.

Біофармаплазма

Українська фармацевтична компанія, що розробляє та виробляє препарати з донорської плазми крові людини. Для цього компанія розвиває мережу донорських плазмацентрів в Україні. У 2023 році Біофармаплазма зробила благодійний внесок у 1 млн гривень для реєстру для реєстрації потенційних донорів. У двох київських плазмацентрах компанії всі донори крові також можуть стати і потенційними донорами кісткового мозку.

biopharmaplasma.ua

Монобанк

Український віртуальний банк та застосунок для онлайн-банкінгу, що працює з 2017 року. Ми співпрацюємо з банком задля можливості донатити на нашу роботу. Кожен користувач Моно може підписати свій кешбек на благодійну підтримку нашого реєстру.

Нова Пошта

Заснована у 2001 році українська приватна компанія з логістики. Компанія надає бізнесу і приватним особам повний спектр логістичних та пов'язаних з ними послуг. Наш реєстр співпрацює у рамках програми «Гуманітарна пошта України», яка створена для логістики волонтерського руху України. Нова Пошта безкоштовно доставляє потенційним донорам наші конверти із тест наборами по всій країні.

DHL

Німецька міжнародна компанія експрес-доставки вантажів і документів, лідер світового ринку. Нашому реєстру DHL допомагає із логістикою стовбурових клітин від донорів із Європи в центри трансплантації в Україні, де на них перед пересадкою чекають пацієнти.

De Novo

Український провайдер хмарних сервісів, який засновано у 2008 році. Компанія підтримує наш реєстр фінансово, що допомагає нам реєструвати нових потенційних донорів.

Dobro.ua

Перша та найбільша в Україні фандрайзингова платформа онлайн-благодійності, ефективний та сучасний інструмент для залучення коштів на благодійні та соціальні проєкти. Ми розміщуємо на платформі власні проєкти, які допомагають у зборі коштів для реєстрації потенційних донорів та функціонування реєстру.

WMDA

Всесвітня асоціація донорів кісткового мозку (World Marrow Donor Association), яка координує збір фенотипів HLA та інших відповідних даних донорів кісткового мозку. Ми є членами асоціації, наша донорська база повністю інтегрована до світової бази. З асоціацією ми співпрацюємо по різних напрямках.

Portmone.com

Українська міжбанківська електронна платіжна система. Компанія працює з 2002 року і є лідером ринку електронних платежів в Україні. Компанія є нашим партнером, через її сайт ви маєте змогу робити донати та підтримувати діяльність нашого реєстру.

UMSA

Громадська організація “Українська медична студентська асоціація” є частиною Міжнародної федерації асоціацій студентів-медиків (IFMSA). Спілка захищає їх інтереси та сприяє розвитку через культурну, оздоровчу, спортивну, наукову і просвітницьку діяльність. Разом з нами активісти спілки проводять донор-драйви та освітні лекції про донорство кісткового мозку.

Reality7 Solutions Inc.

Розробка та підтримка сайту реєстру UBMDR.


Ви можете стати нашим меценатом

Ви можете допомогти

Волонтерство

Pозповсюджувати інформацію про донорство кісткового мозку серед свого кола знайомих.
Oрганізувати презентацію про донацію стовбурових гемопоетичних клітин у себе на робочому чи навчальному місці.
Oрганізувати презентацію роботи реєстру задля залучення інформаційної та фінансової підтримки у своєму місті.

Допомога як підприємець, підпримство, організація

Своїми послугами (до прикладу, ми шукаємо допомоги дизайнера, веб-дизайнера, фотографа, команди для створення відеопродукції та ін.).
Продукцією, яку виробляє ваше підприємство (ми витрачаємо багато коштів на конверти та поліграфію, маркетингову продукцію та ін.).
Ви можете запросити нас для організації лекції вашим працівникам.

Як пацієнт чи донор – розкажіть свою історію

Ви були донором гемопоетичних стовбурових клітин або вам була проведена трансплантація? Вам мають проводити трансплантацію або шукають донора? Якщо ви готові поділитися з нами своєю історією - пишіть нам!

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами