Вперше, трансплантація кісткового мозку для дитини у Черкасах!

09.05.2024

Вперше, трансплантація кісткового мозку для дитини у Черкасах!

Олексію 6 років, і він уже зіткнувся з важким випробуванням – апластичною анемією. Це стан, при якому в дитини виробляється критично мало тромбоцитів, еритроцитів, та лейкоцитів. Лікарка Аліна Миколаївна розповіла: "У Олексія була важка форма апластичної анемії. Із родини ніхто не підходив, тому було вирішено шукати неродинного донора."

Добре, що в Україні є реєстр, який саме цим і займається🤗 #UBMDR

❤️Нам вдалось знайти рятівника для Олексія, та доставити рятівні клітинки в лікарню!

Донор здав 5% своїх клітин, щоб хлопець зміг розпочати нове, здорове життя. #thankyoudonor А вже вчора, маленького героя виписали з лікарні🥳

💬 Аліна Миколаївна додає: "Реєстр донорів кісткового мозку в Україні має велике значення. Це неймовірно, що ось так просто можна знайти порятунок на іншому кінці світу. Але чим більше людей реєструється у нас в Україні, тим вищі шанси швидко знайти сумісного донора. Це важливо і економічно вигідно, особливо в наш час, коли кордони можуть бути зоною ризику. Кожен, хто реєструється, робить велику справу."

🐾, подарувати дітям шанс на життя можна, підписавши свій кешбек від монобанку, на благо для реєстру донорів.❤️нехай кожна дитина, яка бореться з важкою хворобою знайде, і дочекається свого рятівника.

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами