Внесок у розмірі 100 тисяч гривень від лікарів

16.01.2024

Сьогодні ми хочемо висловити глибоку вдячність засновникам організації Українська Асоціація Дитячої Онкології/Гематології (УкАДОГ) та надзвичайній команді лікарів відділення ТКМ НДСЛ Охматдит за їхній великодушний внесок у розмірі 100 тисяч гривень до Українського реєстру донорів кісткового мозку.

Цей донат не тільки допоможе в лікуванні дітей з онкологічними захворюваннями, але й послужить натхненням для багатьох, хто прагне зробити реальний внесок у розвиток медицини в Україні. Ваша щедрість і відданість справі - це приклад для наслідування.

Особлива подяка лікарям та спеціалістам:

Істоміну Олександру

Кізимі Роману

Лисиці Лесі

Лисиці Олександру

Климнюку Григорію

Адирову Михайлу

Ви - справжні герої, які не тільки врятували безліч життів, але й продовжуєте навчати, розвиватися та робити все можливе для розширення можливостей трансплантації кісткового мозку в Україні. Ваша підтримка реєстру кісткового мозку життєво важлива, оскільки вона відкриває нові можливості для лікування та надії для багатьох сімей.

Ми пишаємося тим, що маємо таких партнерів і друзів на шляху до перемоги над хворобами. Разом ми робимо неможливе - можливим.

Дякуємо за вашу щедрість та відданість справі!

З повагою, команда UBMDR ❤️

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами