Відбувся ще один український match, у нашому реєстрі!

07.12.2023

Ділимось з вами хорошою новиною.

Відбувся ще один український match, у нашому реєстрі❤️.

Донор- дуже хороша дівчина з України, яка одразу погодилась на донацію.

Ось, що вона розказує про свій досвід:

«▶️Зареєструвалась я в кінці березня 2019 року, про реєстр дізналася в соц мережах, просто в когось побачила публікацію, перейшла на сайт, ознайомилася з інформацією та вирішила замовити набір.

▶️Коли подзвонили знаходилася вдома, працювала, звичайно спочатку був трішки шоковий стан, ця новина вибила мене з колії, цілий день знаходилася в роздумах, відразу зателефонувала чоловіку та друзям, все розповіла, всі підтримали моє рішення.

Далі шукала багато інформації, як на сайті реєстру так і просто в мережі, дуже хотілося прочитати реальні фітбеки людей які були донором, але на жаль інформації в просторі замало, тому я використовувала для пошуку іноземні ресурси.

Якщо чесно, то над прийняттям рішення особливо і не вагалася, так як почувала себе добре і розуміла що для мене немає ніяких ризиків, тому не бачила для себе причини відмовитись. А далі, крок за кроком просто все робила по інструкціям.

▶️ Загалом донація пройшла легко, не дивлячись на те, що у мене був забір з тазової кістки, який проходить під загальною анастезією і саме цього всі бояться.

В день донації я приїхала до лікарні на 8 ранку, а о 15:00 вже поїхала додому. Була дуже здивована тим, що практично не боліли місця проколів, так і не вживала ніяких знеболювальних. Весь процес схожий на маленьку операцію, в мене взяли кров на аналіз, зробили крапельницю, та забрали в операційну, спала я приблизно хвилин 50, прокинулася вже в палаті, за хвилин 15 повністю прийшла до тями від анастезії і через пів годинки вже пила каву з цукерками. Були дуже класні лікарі, які постійно були біля мене, також весь час зі мною в палаті був чоловік, тому було зовсім не страшно. Вже вдома прийшло розуміння, що зробила добру справу, в вечері дізналася що мій реципієнт- дитина, і тоді розплакалась, тому що стало дуже шкода, але я маю велику надію, що частинка мене врятує дитину, і вона проживе прекрасне життя.

▶️Самочуття після донації добре, якщо чесно уявляла що буде набагато гірше, через два дні можна повернутися до звичного життя, але краще зачекати зі спортом)»

Обстеження донора відбулось у відділені трансплантації кісткового мозку НДСЛ Охматдит а забір клітин проводили в центрі служби крові НДСЛ Охматдит❤️Ми дуже вдячні лікарям за професійність, турботу і неймовірне тендітне ставлення до наших рятівників.

Дякуємо нашій донорці #ThankYouDonor ви зробили дуже важливий крок, як і для пацієнта, його родини, так і для України. 💙💛

Дякуємо ЗСУ, що бережете наші життя.

Стати донором ubmdr.org

Підтримати реєстрацію нових донорів▶️

підписавши свій кешбек у 🐈МОНО банку для UBMDR❤️підписуйся на одноразовий чи регулярний внесок ubmdr.org/Home/DonateFunds

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами