В Україні відновлюються трансплантаціі кісткового мозку!

30.04.2022

Дорогі друзі, ми живемо у складний для України час, коли уже третій місяць ми боремося за свою свободу, бо росія пішла на нас війною. Ворог руйнує наші міста, ворог вбиває нас. Ворог хоче знищити усе, що ми будували, але у нього це не вийде.

Ми переможемо!

Дякуючи людям, які живуть своєю справою, які вірять в Перемогу, в Україні відновлюються трансплантаціі кісткового мозку!

Сьогодні ми доставили гемопоетичні стовбурові клітини в НДСЛ Охматдит з Німеччини. Зараз під час війни – це дуже складний процес, який потребував багато погоджень та перемовин.

Велика подяка за допомогу народним депутатам Оксані Дмитрієвій та Євгену Петруняку, в.о. Заступника начальника Львівської митниці Михайлу Терьохіну, усім працівникам митно-прикордонному пункту Шегині та начальнику цього поста Мирославу Манишину.

Ми щиро вдячні німецьким колегам, які на наше звернення погодили донацію для пацієнта воюючої країни, це велика підтримка! І це довіра до нас!

А ще ми щиро вдячні лікарям, які у цей надважкий час працюють заради здоров’я пацієнтів! Володимир Жовнір, Олександр Лисиця та вся команда ОХМАТДИТу – раді, що разом з вами ми продовжуємо розвиток трансплантації в Україні! Також хочемо відзначити і Черкаський обласний онкологічний диспансер, який очолює Віктор Парамонов – який і зараз проводить трансплантації та співпрацює активно з лікарнею ОХМАТДИТ.

Ми працюємо, бо хвороби не роблять паузу під час війни.

Наша сила в єдності.

Слава Україні!

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами