Урочисте Відкриття Фотовиставки "Фото, як Терапія" Христини Микитин

17.06.2024

Урочисте Відкриття Фотовиставки "Фото, як Терапія" Христини Микитин

17 червня ми відзначили урочисте відкриття фотовиставки "Фото, як терапія" Христини Микитин. Цей благодійний проєкт створений для підтримки онкохворих дітей та дорослих, які пройшли трансплантацію кісткового мозку. Виставка має на меті покращити емоційний стан пацієнтів через мистецтво, адже ми щиро віримо, що мистецтво має силу лікувати!

✨ Участь у проєкті взяли наші улюблені зірки: Сергій Жадан, Андрій Хливнюк, Саша Чемеров, Даша Петрожицька, В'ячеслав Довженко, Сергій Іванов, Даша Трегубова, Олеся Жураківська, Марина Кошкіна, Євген Клопотенко та багато інших.

Мета Виставки

Ця виставка має на меті нагадати про важливість донорства кісткового мозку та поповнення реєстру донорів. Ваша підтримка може врятувати життя тим, хто бореться з раком крові.

Особисті Історії

На відкритті виставки своїми особистими історіями поділились Крістін та Данило Синчук. Завідувач відділення ТКМ в НДСЛ "Охматдит" Олександр Лисиця висвітлив проблему раку крові у дітей, а чоловік Христини Микитин Дмитро також приєднався до реєстру донорів. На цьому заході ми зареєстрували 7 нових потенційних донорів, які готові допомогти врятувати життя.

Цей проєкт є чудовим прикладом того, як мистецтво може служити не лише для натхнення, але й для реальної допомоги тим, хто її потребує. Дякуємо всім, хто приєднався до нас і зробив свій внесок у підтримку пацієнтів та розвитку донорства в Україні.

Закликаємо всіх долучитися

Пам'ятайте, що кожен із нас може зробити свій внесок у боротьбу з раком, ставши донором кісткового мозку. Реєструйтеся сьогодні та допомагайте створювати шанси на перемогу над хворобою!

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами