Уперше для українського пацієнта МИ знайшли донора в Українському реєстрі донорів кісткового мозку!

07.04.2023

It’s a match! Відбувся збіг‼️‼️

Уперше для українського пацієнта МИ знайшли донора в Українському реєстрі донорів кісткового мозку, і наш український донор поділився своїми стовбуровими гемопоетичними клітинками з ним.👥💙💛

5 років нашої з вами спільної роботи, віри, наполегливості, рішучості, впевненості, свідомості та великої любові, яка була рушієм створення та наповнення реєстру.

❤️Ми це зробили, усі разом!!!

8840 повністю зареєстрованих потенційних донорів. Тисячі людей творять реєстр, приєднуються до боротьби з раком крові. Ви наша сила!

Дякуємо українському донорові за реєстрацію, а тепер і за донацію. #ThankYouDnor

Дякуємо, що одразу погодився поділитись 5% своїх рятівних клітин. Учора в НДСЛ Охматдит відбувся забір клітин у нашого рятівника з периферичної крові.

Окрема подяка працівникам НДСЛ Охматдит — донація була забезпечена на найвищому рівні. А ваша турбота про донора — це окрема❤️ .

65-та трансплантація кісткового мозку від неродинного донора відбулася сьогодні в Україні. Бажаємо пацієнтові міцного здоров’я і швидкого приживлення клітин.

Донація у донора тривала близько 5 годин. Наш рятівник дивився телевізор та лежав у кріслі, вкритий теплою ковдрою і турботою лікарів та усього персоналу🤗❤️. А в цей час, його гемопоетичні стовбурові клітинки збиралися апаратом у спеціальний сет.

Дивлячись мультфільм «Герої в масках», МИ, дорослі розуміємо, що рятувати світ, дарувати надію на життя ближньому може кожен із нас.

Просто потрібно зареєструватись ➡️Ubmdr.org і замовити свій тест-набір💌.

Дякуємо Богу за все!

#ubmdr_donor #ubmdr #swab2save #ліки_всередині_нас

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами