У Київському центрі трансплантації кісткового мозку проведено ще дві трансплантації.

07.12.2022

У Київському центрі трансплантації кісткового мозку (КЦТКМ) проведено ще дві трансплантації кісткового мозку від неродинного донора. Ще двоє українців дістали шанс перемогти важкі захворювання крові завдяки людській доброті, свідомості та небайдужості!

UBMDR отримав запит від КЦТКМ на пошук донорів для дорослих пацієнтів, і ми одразу розпочали роботу. Шанс знайти свого генетичного близнюка складає 70%. Тобто для 30 % людей пошуки не приносять результатів.

Але Андрієві та Наталі пощастило: їхні рятівники зареєструвались у реєстрі більше як три роки тому, а тепер здали 5% стовбурових гемопоетичних клітин. Клітинки вирушили в подорож з Польщі в Україну, і ліки проти раку крові були якнайскоріше доставлені в медичний центр.

Отже, у КЦТКМ проведено п’ять трансплантацій кісткового мозку від неродинного донора. Усі операції виконувались для дорослих пацієнтів уже під час повномасштабного вторгнення. Спасибі Збройним силам України, завдяки вам медичні заклади можуть продовжувати свою роботу. Спасибі лікарям, медичному персоналу та всім, хто працює заради життя. #ThankYouDonor Велика любов нашим рятівникам з Польщі — молодому чоловікові та дівчині за їхню Велику Справу. Бажаємо міцного здоров’я Андрієві та Наталі, приживлення клітин і легкої реабілітації.

Приєднуйтесь, ❤️МИ потрібні нашим генетичним близнюкам. #_ліки_від_раку_крові_всередині_нас

Ваш донат для UBMDR дуже важливий. Це дає нам змогу працювати та збільшувати базу потенційних донорів в Україні!

ubmdr.org/Home/DonateFunds

🐈‍⬛Підписуйтеся на благодійну банку від «Монобанку», і разом ми переможемо рак крові.

#swab2save #ubmdr #ubmdr_donor #BMT45Ukraine #BMT49Ukraine

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами