Скільки коштує трансплантація кісткового мозку в Україні?

24.06.2024

🌟 Скільки коштує трансплантація кісткового мозку в Україні? 🌟

Чи знали ви, що у нашій країні трансплантація кісткового мозку є безкоштовною для пацієнтів? Це велике досягнення і велика радість, адже кожен пацієнт не залежно від його статку може отримати необхідну допомогу в Україні. Адже в інших куточках світу така процедура може коштувати десятки тисяч доларів і стати непереборною перешкодою для багатьох сімей.

З 2024 року, після успішного завершення пілотного проєкту, трансплантація кісткового мозку стала частиною Програми медичних гарантій. Медичні установи укладають договори з Національною службою здоров'я України, яка покриває витрати на лікування. Відшкодування включає не лише саму трансплантацію, а й послуги, що надаються до та після процедури. Це значно знижує фінансове навантаження на пацієнтів і їхні родини, що є великим досягненням для нашої країни.

Збільшення кількості зареєстрованих донорів в Українському реєстрі UBMDR є ключовим кроком до досягнення самодостатності в трансплантації кісткового мозку. Завдяки внутрішнім ресурсам, ми зможемо забезпечувати лікування без потреби імпортувати клітини, уникаючи високих витрат на транспортування та зробивши нашу систему охорони здоров'я більш незалежною та ефективною. Ось чому ваша участь і підтримка реєстру є життєво важливими.

Інвестуйте у майбутнє здоров'я України, зробивши свій внесок сьогодні. 🌿

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами