Реєстр UBMDR знайшов донора в Індії

23.09.2022

36-та трансплантація кісткового мозку від неродинного донора. #BMT36Ukraine На запит клініки «Охматдит» ми провели пошук донора для дорослого пацієнта, що боровся з раком крові.

Перевіривши українську базу, ми не знайшли збігів, тому, згідно з протоколом, пошук було продовжено у Світовому реєстрі, який налічує понад 40 млн донорів. Згідно зі статистикою, навіть у Світовому реєстрі 30—40% людей усе ще не можуть знайти свого рятівника. Та Вадимові пощастило, його генетичного близнюка все-таки знайшли. Правда, на іншому континенті…

Чи любить наш пацієнт грати в шахи? Цікаво, адже саме в цій країні почалась історія цієї гри 🤓🐘

Наш рятівник живе в далекій Індії 🌍. І тепер в Україні, завдяки молодому індусу, Вадим отримав шанс розпочати життя ще раз, без хвороби!

Між нашими країнами близько 7000 км, але коли на терезах життя пацієнта , кілометри втрачають значення. ⚖️

Донор здав клітини в Індії, і клітини одразу літаком полетіли у Варшаву. Звідти вже їхня подорож продовжилася до кордону, де рятівну сумку зустрів наш український представник. Подорож тривала і в день, і вночі, і #ліки_від_раку_крові були доставлені в НДСЛ Охматдит, де на них дуже чекав наш пацієнт і команда лікарів на чолі з завідувачем відділу Олександром Лисицею.

Вчора була проведена 36-та трансплантація кісткового мозку від неродинного донора в Україні. 36 пацієнтів знайшли своїх донорів-рятівників. #ThankYouDonor Усі трансплантації є безкоштовними для пацієнтів!

Приєднуйтесь, ліки від раку крові всередині нас ▶️ ubmdr.org

Ви можете підтримати наповнення реєстру налаштувавши регулярний платіж на підтримку ubmdr

ubmdr.org/Home/DonateFunds

#ubmdr #unmdr_donor #swab2save #ліки_всередині_нас