Пліч-о-пліч у боротьбі з раком крові

11.09.2022

Дякуємо німецьким колегам, що під час повномасштабної війни забезпечують доставку рятівних клітин від донорів до кордону нашої держави. Це дуже важливо для українців, які борються з раком крові. Щоб клітини були безпечно доставлені в лікарню, МИ працюємо і в день, і вночі. DKMS: «Наша підтримка хворих на рак крові не знає кордонів чи бар’єрів. Тому ми забезпечуємо українських пацієнтів життєво потрібними стовбуровими клітинами, пліч-о-пліч з партнерською організацією „Український реєстр донорів кісткового мозку“ — незважаючи на ускладнені війною умови!

Через війну напружена ситуація для всіх людей в Україні та тих, хто змушений був тікати. Ситуація надзвичайно складна для людей з раком крові, які покладаються на донорство стовбурових клітин. Заради постраждалих багато лікарів залишилися в країні, попри загрозливі обставини, щоб

продовжувати допомагати хворим на рак крові. З середини квітня в Києві знову можлива трансплантація стовбурових клітин».

Дякуємо всім українцям, які й надалі реєструються потенційними донорами кісткового мозку. МИ обов’язково переможемо рак крові та інших ворогів!

www.facebook.com/DKMS.de/posts/469820668519152

#ubmdr #ubmdr_donor #swab2save

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами