Перша в історії України трансплантація кісткового мозку від неродинного донора!

24.04.2020

Перша в історії України‼️ довгоочікувана трансплантація кісткового мозку від неродинного донора відбулася в місті Киів, лікарня Охматдит, 01.04.2020 ❤️

Те, що недавно здавалось таким далеким, заплутаним і недосяжним стало реальним!

За запитом відділення ТКМ ОХМАТДИТ, реєстром UBMDR, був виконаний весь обсяг робіт щодо пошуку донора для пацієнта в українському та світовому реєстрі та отримання трансплантату від неродинного донора кісткового мозку!

Неродинний донор знайдений - супергерой з Німеччини. 🦸‍♂️🇩🇪

Пацієнт - дитина, яка потребувала аллогенної трансплантації кісткового мозку від неродинного донора. ❤️

Ми безмежно вдячні Богові за ланцюг людей, який він склав і які доклали насправді колосальних зусиль, щоб це все відбулось. 🙏❤️

Над забезпеченням цього результату останні 9 місяців працювали: клініка Охматдит та відділення ТКМ, Верховна Рада та Комітет здоров’я нації, МОЗ, Український реєстр донорів кісткового мозку UBMDR, світовий реєстр WMDA, DKMS НІмеччина та інші структури.

Люди, які втілювали все в реальність:

Заввідділенням ТКМ Охматдит - Олександр Лисиця -виконав першу неродинну ТКМ в Україні, лікар імунолог-Анна Гільфанова, головний лікар Охматдит - Ірина Садовяк -це лікарі, чия відданість своїй професії забезпечила такий результат!

Депутати ВР - Оксана Дмитриєва, Артем Дубнов,(законодавча ініціатива, підтримка та благодійна допомога для реалізації проекту)!

Заступник міністра МОЗ- Дмитро Коваль - чудова робота по організації процесу та пошук рішень у стресових ситуаціях))!

Директор медичного директорату МОЗ Оксана Сухорукова та Державний експерт директорату медичних послуг МОЗ Василь Стрілка - колосальна кропітка робота на рівні міністерства!

Вадим Сидорук, DHL Україна - включились в процес та допомогли з перевезенням трансплантату! Також Митна служба України!

Працівники UBMDR Роман та Юлія Куць, Юрій та Марта Гуцалюк та багато інших, які були долучені до організації цього процесу.

Всі працювали над створенням системного підходу та забезпечення результату.

Світова спільнота WMDA,(в лиці Lidia Foeken та Martine Schuit-Van Riessen) які завжди підтримували реєстр, та допомагали в будь-яких питаннях.

Німецький центральний реєстр ZKRD та лабораторія DKMS, з якою ми співпрацюємо, і які на кожному етапі пошуку донора супроводжували нас!

Наші українські 1024 зареєстрованих донорів, і багато інших, що ще очікують на аналіз, та всі хто підтримує реєстр фінансово, чи в інший спосіб - Ви ті, хто не давали нам падати духом! Коли звучало-нічого не вийде, Ви сказали: МИ разом це зробимо! Всі ми, ті хто серцем прагне одного-доступного лікування в Україні.

Впевнені, це знакова подія для України та мільйонів українців. Важлива сходинка розвитку неродинної ТКМ!

В ім’я всіх тих, хто не дочекався трансплантації в себе вдома; і тих , хто пройшов не одне коло пекла, щоб попасти на лікування закордон...

МИ з вами не можемо на цьому зупинятись.

Радіємо, але працюємо далі -ТКМ в Україні повинна стати доступною всім українським пацієнтам, і кожен з нас може допомогти розвитку цієї галузі, головне бажання!

Від щирого серця бажаємо швидкого одужання маленькому пацієнту, легкої реабілітації, та щасливого життя! 🙏❤️

І безмежно вдячні нашому першому неродинному донору з Німеччини, який одразу, без вагань, відгукнувся та погодився стати донором, і подарував надію на життя маленькому українцю!❤️


Друзі, кожен з нас може допомогти у боротьбі з раком крові в Україні, та розвитку ТКМ!🙏❤️ Ваша Фінансова підтримка допоможе зареєструвати якомога більше донорів! У нас уже понад 3000 бажаючих стати потенційним донорм! Ціна одного аналізу у лабораторії вартує 40euro! Донор-це людина яка дарує надію на життя!!!! Всі фінансові звіти на сайті, і тут у фб! Дякуємо, що Ви з нами!

➡️Приватбанк - 5169330512576833 (Номер картки БФ на імя голови - Куць Роман)Наш рахунок : БФ «Український реєстр донорів кісткового мозку « , ЄДРПОУ 41961160, МФО 338783 ПАТ КБ Приватбанк , р/р UA563387830000026000055123973#1st_BMT_Ukraine #charity #ліки_всередині_нас #ubmdr #safelife #robydobro #ТКМ

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами