Народні Депутати приєднуються до UBMDR

05.01.2024

Народні Депутати приєднуються до Український реєстр донорів кісткового мозку

Сьогодні сталася важлива подія, що надихає: разом з колегами народні депутати, відгукнувшись на ініціативу генерального директора НДСЛ Охматдит Володимира Жовніра, зробили крок назустріч змінам, ставши потенційними донорами кісткового мозку. Серед учасників - Радуцький Михайло, Валерій Зуб, Сергій Кузьміних, Андрій Клочко, Вадим Галайчук, Тетяна Скрипка та Павло Павліш.

Ми висловлюємо щиру подяку Володимиру Жовніру за його ініціативу та невпинну підтримку - ваші зусилля дозволяють розширити можливості лікування для тисяч пацієнтів.

Завдяки збільшенню реєстру, ми наближаємось до того дня, коли жоден пацієнт не залишиться без необхідної допомоги. Як показує досвід, процедура реєстрації донора кісткового мозку є простою та безболісною, а результати цієї благородної справи — безцінні.

За останній 2023 рік в Україні було проведено 45 трансплантацій кісткового мозку від неродинного донора, відповідно, і кожна з них - це врятоване життя. Ваш приклад, шановні народні депутати, є потужним сигналом для громадськості про важливість донорства.

Закликаємо кожного, приєднуватись та зареєструватися як донор кісткового мозку. Візьміть участь у порятунку життів сьогодні!

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами