Ми вперше знайшли донора і доставили рятівні кровотворні клітини з США ‼️

09.09.2023

Сьогодні лікарі-гематологи столичного НДСЛ Охматдит зробили трансплантацію кісткового мозку 1-річному Дмитру. Малеча відчайдушно бореться з синдромом Гурлера, важким захворюванням обміну речовин.

Справжнім героєм-рятівником для хлопчика став 26-річний донор з Америки. Хоч їх двох розділяли тисячі кілометрів, ми змогли доставити клітини за 42 години 🔥💪 Попри міжнародний максимальний стандарт у 72 години і надважку логістику до України нині.

Ми дуже дякуємо всім нашим партнерам, зокрема Таблеточки, які зробили свій вклад у цю рятівну трансплантацію 🙌 Дякуємо нашим ЗСУ, що можемо працювати і рятувати кожного дня 💙💛

Бажаємо Дмитрику одужання та щасливого дитинства попри все! ❤️

Всі бажаючі, ви можете підтримати наш реєстр фінансово, скинувши донат через сайт ubmdr.org/Home/DonateFunds, або підписавши на нас кешбек у Monobank. Реєстрація та обробка аналізу ДНК кожного нового потенційного донора коштує реєстру 35 євро, і це також збільшує шанси на порятунок маленьких і великих пацієнтів.

За за цим посиланням 👉 ubmdr.org/Home/RegisterDonor ви можете стати потенційним донором кісткового мозку і врятувати життя комусь зі своїх земляків. Долучайтеся!

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами