Міжнародний день дитини, що хворіє на рак

15.02.2024

🌎 Сьогодні, коли весь світ об'єднується, щоб висловити підтримку маленьким героям, які з усіх сил борються з онкологічними захворюваннями, ми хочемо поділитися з вами надихаючою історією та нашими досягненнями.

Завдяки вашій невтомній підтримці та благодійності, ми змогли знайти донорів-рятівників вже для 45 дітей. Це справжні супер-герої, які надали шанс маленьким пацієнтам на життя!

🌟 Сьогодні ми хочемо розповісти вам про Віолетту, маленьку дівчинку з Харкова, якій лише 9 років. Віолетта бореться з апластичною анімією і зараз перебуває в лікарні, де чекає на свого донора. Колись вона мріяла про мотоспорт і з радістю каталася на картингах, але тепер її мрія змінилася — Віолетта мріє стати лікарем, щоб допомагати іншим.

Ця маленька мрійниця втілює в собі надію та мужність, які надихають нас усіх. Її історія нагадує нам про важливість донорства кісткового мозку та про те, як кожен з нас може змінити життя.

💖 Як ти можеш допомогти?

Стати донором кісткового мозку — це значить дати хворим дітям, як Віолетта, шанс на нове життя. Процес реєстрації простий, а твій внесок може стати вирішальним.

Давай разом покажемо, що небайдужість та співчуття можуть робити чудеса. Долучайся до нашої місії, поділись цим дописом, розкажи про Віолетту та про важливість донорства.

Дякуємо тобі за кожен прояв підтримки! 🙏❤️

#iccd #internationalchildhoodcancerday #разом_проти_раку_крові #протираку #проти_раку #протиракукрові #проти_раку_крові #перемоганадраком #перемогтирак #safelife

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами