Ліки проти раку крові, що є всередині кожного з нас!

30.09.2022

Допомогти людині перемогти рак крові може кожен з нас! Усе просто: стовбурові гемопоетичні клітини — це ліки проти раку крові, що є всередині кожного з нас. Якщо точніше, то вони всередині нашого кісткового мозку. Ці клітини мають унікальні властивості: самовідновлюються і утворюють нові клітини крові 🔄.

У пацієнтів з раком крові кістковий мозок працює неправильно або не працює взагалі. Тоді їм треба провести трансплантацію кісткового мозку. Для таких пацієнтів це єдиний шанс на одужання, і ось тоді ми з вами можемо допомогти.🫂

Приєднатися до реєстру нескладно: треба лише заповнити заявку ▶️ ubmdr.org. Поштою вам прийде тест-набір💌 (Nova Poshta Humanitarian повністю оплачує доставку тест-наборів по всій Україні). У конверті будуть три палички, якими треба взяти мазок з внутрішньої сторони щоки, після чого відправити ці палички назад до реєстру. По цих мазках у лабораторії проведуть аналіз, і вас внесуть до реєстру потенційних донорів. Далі залишається просто чекати. Комбінації генів дуже складні, і насправді шанс, що саме ви підійдете комусь як донор, лише 5%.

Якщо вам пощастить і ви комусь підійдете, у 80% випадків ви просто здасте 350 мл крові.

Протягом 2 тижнів після донації кількість клітин у донора повністю відновиться! Донорство безкоштовне, добровільне та анонімне.

Деталі ubmdr.org/Home/FAQ

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами