Лекція в укритті…

17.10.2023

Лекція в укритті… 👏🧐 Які б не були перепони — не зупиняємось! Попри затяжну повітряну тривогу в Києві, всі на місці — свідомі люди, які готові ставати донорами і говорити про донорство кісткового мозку 💪

Дякуємо кожному, хто прийшов послухати і діяти! Дякуємо нашим сміливим та завзятим партнеркам з UMSA-Kyiv, які в будь-яких умовах готові працювати і розповідати про важливе 👏 Крістіна Мелах, Софія Кропельницька, Ірина Телега, Ольга Бойченко, Анна Бей, Євгенія Божко, Олександра Логановська, Дарина Черненко , ви super, дякуємо!

На сьогодні в нашому реєстрі вже 10634 потенційних донори кісткового мозку! Дякуємо!

‼️За цим посиланням 👉 ubmdr.org/Home/RegisterDonor ви можете стати потенційним донором кісткового мозку і врятувати життя комусь зі своїх земляків. Долучайтеся!

‼️Всі бажаючі, ви можете підтримати наш реєстр фінансово, скинувши донат через сайт ubmdr.org/Home/DonateFunds, або підписавши на нас кешбек у Monobank. Реєстрація та обробка аналізу ДНК кожного нового потенційного донора коштує реєстру 35 євро, і це також збільшує шанси на порятунок маленьких і великих пацієнтів.

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами