Корпоративне донорство у компанії MacPaw!

14.06.2021

Компанії є важливими партнерами для нас у боротьбі з раком крові: чи це велика корпорація чи невеликий сімейний бізнес. Дуже круто коли усередині, в організаціях піднімаються соціально важливі питання, які змінюють цей світ, роблять його кращим.

23 макпавіанці долучились до Українського реєстру донорів кісткового мозку, а компанія MacPaw, яка наповнена пристрасними людьми, оплатила проведення їхніх аналізів, і зробила свій вклад у боротьбу з раком крові. http://macpaw.com/about

Дякуємо, що даєте пацієнтам у всьому світі другий шанс на життя і одночасно ще раз засвідчуєте себе соціально відповідальними.

Запрошуємо також інші компанії долучитись до боротьби з раком крові

Якщо Ви хочете створити своїм працівникам можливість одного дня врятувати життя, ми будемо раді підтримати Вас в організації даного заходу у Вашій компанії. Ми залюбки розкажемо про унікальність донорства кісткового мозку, про те як можна стати супергероєм для іншої людини, та про роботу UBMDR. Як недержавна, неприбуткова організація, нам також потрібна фінансова допомога.

Кожна реєстрація нового донора обходиться реєстру у 35 євро. Тому ми просимо організації, які проводять з нами реєстраційну кампанію, оплатити аналізи своїх співробітників, - і це буде Ваш великий вклад у боротьбу з раком крові, та розбудову трансплантації кісткового мозку в Україні. А ми будемо раді колись повідомити Вас, що саме Ваша компанія врятувала не одне життя..

#corporatedrive #ubmdr #swab2save #соціальновідповідальний #розумний_інвестує_у_своє

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами