🚑

Я вирішив стати потенційним донором кісткового мозку!

11.12.2020

Максим Загородній — патрульний, який працює в управлінні патрульної поліції з першого дня. На власному досвіді він переконався, що значить допомога сторонніх людей. Минулого року навесні, в будинок, де він живе з родиною, втрапила блискавка. Вона пройшла кімнатою біля дитячого ліжечка і лише чудом ніхто не постраждав. Але родина залишилась без даху над головою. На біду відгукнулось дуже багато людей, сюжети про Максима були на телебаченні, інформація поширювалась в ЗМІ. В свої вихідні колеги Максима та його друзі розбирали завали та допомагали відбудувати житло. Максим — вдячна людина і не пропускає жодної можливості допомагати іншим. Нещодавно він став потенційним донором кісткового мозку про що написав в себе на сторінці в фейсбук із закликом наслідувати його приклад:

"Я вирішив стати потенційним донором кісткового мозку👮

Після реєстрації на сайті https://ubmdr.org поштою приходить конверт з інструкцією (конверт, який може врятувати комусь життя!!!), ти самостійно проводиш всі маніпуляції (це займе всього 2 хв твого часу) після чого, запаковуєш та відправляєш конверт назад.

Цим самим ти вносиш свої біологічні дані в базу донорів кісткового мозку і коли хворому буде потрібна пересадка кісткового мозку, а база донорів за певними критеріями покаже, що саме Ти підходиш — з Тобою зв'яжуться."

Нещодавно в Україні розпочали проводити пересадку кісткового мозку (онкохворим) від неродинних донорів,але реєстр українських донорів майже відсутній. Тому рівненських патрульний закликає приєднуватись! Джерело

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами