Донать для UBMDR у плазмацентрах Biopharma Plasma.

25.09.2025

У плазмацентрах Biopharma Plasma в Тернополі та Рівному донори мають можливість зробити ще один крок свідомості — перерахувати компенсацію за донацію на підтримку Українського реєстру донорів кісткового мозку.

Ці кошти допоможуть реєстру UBMDR швидше знаходити рятівників для пацієнтів із раком крові та іншими важкими захворюваннями, даруючи шанс на одужання.

Завдяки цій ініціативі вже здійснено понад 60 благодійних донацій, які допоможуть реєструвати ще більше потенційних донорів до бази.

❗️Без донора не буде трансплантації! Саме ти можеш наблизити шанс на життя для пацієнта:

🔹 ставай донором у плазмацентрах Тернополя та Рівного, підтримуй розвиток реєстру та допомагай тим, хто чекає на свого генетичного близнюка;

🔹 реєструйся потенційним донором кісткового мозку прямо в плазмацентрі, можливо, саме ти станеш рятівником для пацієнта з раком крові.

Кожна твоя донація — це внесок у здорове життя ❤️

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами