Четвертий пацієнт, якому було зроблено трансплантацію кісткового мозку від неродинного донора в Україні Нова стаття

12.11.2020

Четвертий пацієнт, якому було зроблено трансплантацію кісткового мозку від неродинного донора в Україні - це маленький, але дуже сміливий Владислав!

Щоб побороти хворобу, йому потрібно було знайти особливу людину, яка мала для нього чудодійні ліки - стовбурові гемопоетичні клітини.

Так, ці клітини є у кожного з нас, складність полягає в тому, що клітини повинні бути ідентичними як у пацієнта, тільки здоровими. Потрібно знайти майже «генетичного близнюка» .

Відділення ТКМ Охматдит розпочало боротьбу за життя малюка!

Український реєстр донорів кісткового мозку провів пошук донора в українському та світовому реєстрі, та знайшов відповідного донора у Польщі. Це молодий мужчина, 23 років. #ThankYouDonor Його чудодійні клітини успішно прижились у Владислава. Трансплантацію проводила команада лікарів на чолі з Олександром Лисицею. І вже сьогодні, наш маленький пацієнт виписаний з лікарні.

Кожен із нас - особливий, і кожен із нас може стати цією останньою надією на життя, потрібно лиш відгукнутись…

Від щирого серця дякуємо нашому донору з Польщі, міцного здоров’я йому та маленькому пацієнту! І дякуємо усім хто реєструється як потенційний донор! Ви велика сила, яка врятує цей світ!

ubmdr.org

Допомогти зареєструвати потенційних донорів можна ось тут - https://ubmdr.org/Home/DonateFunds

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами