7-ма та 8-ма трансплантації кісткового мозку від неродинного донора в Україні!

15.04.2021

Молодий чоловік 39 років з Німеччини, та хлопець 21 рік з Польщі…

Свого часу вони зареєструвались у реєстрі потенційних донорів кісткового мозку. Можливо вони і неусвідомлювали тоді наскільки важливий крок роблять. Через декілька років саме їхні клітини виявляться ліками від важкої хвороби!

А в той час, в Україні, двоє діток Наталя та Нікіта захворіли… Їхній кістковий мозок перестав виробляти клітини крові. Причина невідома. Будь-яка інфекція стала небезпечною для них. Апластична анемія, критичні показники крові. Єдиний шанс на одужання це трансплантація кісткового мозку від неродинного донора, адже родинних донорів у них не було, а імуносупресивна терапія не допомогла.

Лікарі з відділення ТКМ зробили запит на пошук донора. Український реєстр UBMDR провів пошук та знайшов відповідних рятівників.

Наші супергерої з Німеччини та Польщі, цими днями подарували надію на життя маленьким українцям.

7-ма та 8-ма трансплантації кісткового мозку від неродинного донора в Україні проводились командою Олександра Лисиці в лікарні ОХМАТДИТ, в рамках пілотного проекту - за державні кошти!

Дякуємо усім за підтримку реєстру, памятайте, що ліки від раку крові всередині нас! Давайте ними ділитись. Любов врятує цей світ, а ваша фінансова підтримка дозволить зареєструвати нових потенційних донорів https://ubmdr.org/Home/DonateFunds

#закон_2457 #ubmdr #разом_проти_раку_крові #thankyoudonor


Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами