50 неродинних трансплантацій проведено в Україні!

20.01.2023

50 💙💛

Саме стільки операцій з трансплантації кісткового мозку від неродинного донора було проведено у нас в країні за неповні 3 роки.

Ані пандемія, спричинена COVID-19, ані війна в Україні не стали перепоною для порятунку життя українців, які боряться з раком крові.

Усі 50 пацієнтів отримали шанс на здорове і щасливе життя саме в Україні, завдяки клопіткій роботі і невтомній праці багатьох людей. Наш наймолодший пацієнт мав всього лиш 7 місяців, а найстарший 57 років.

❤️Український реєстр донорів кісткового мозку проводив пошук донорів в українському та світовому реєстрах для усіх пацієнтів. Плідно співпрацюючи зі Світовим реєстром, #WMDA (The World Marrow Donor Association), ми знаходимо ДНК-двійників для хворих на рак пацієнтів та доставляємо #ліки_від_раку_крові в українські лікарні.

Національна дитяча спеціалізована лікарня НДСЛ Охматдит – уже провела 38 трансплантацій кісткового мозку від неродинного донора. У Черкаський обласний онкологічний диспансер та Кнп Кцткм Київському центрі трансплантації кісткового мозку було проведено по 6 таких операцій.

❤️𝟱𝟬-та трансплантація була проведена лікарями Київського центру трансплантації кісткового мозку.

Донором для нашого хворого став німець, який декілька років тому зареєструвався у реєстрі донорів кісткового мозку. І ось зараз йому випав шанс стати рятівником для 24-річного Владислава з Рівненщини, який веде боротьбу з раком крові. #ThankYouDonor

Долучайся і ти до Українського реєстру донорів кісткового мозку та отримай шанс врятувати чиєсь життя. Донорство є цілком добровільним, відновлювальним та повністю безпечним для донора. #ліки_всередині_нас.

Реєструйся. І разом ми допоможемо перемогти рак сотням українських хворих. ➡️ Ubmdr.org

#swab2save #ubmdr

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами