4 лютого, у Всесвітній день боротьби з раком

04.02.2024

Сьогодні, 4 лютого, у Всесвітній день боротьби з раком #WorldCancerDay , ми звертаємо увагу на рак крові — складне випробування, яке щодня впливає на життя тисяч людей. #Рак_крові , включаючи лейкемію, лімфому, мієлому та інші захворювання, ставить перед імунною системою серйозний виклик, роблячи організм вразливим перед інфекціями.

За даними ВООЗ, щороку діагностують 1 147 000 нових випадків раку крові, що означає, що кожні 30 секунд хтось у світі отримує страшну звістку. Однак, існує надія. #ТрансплантаціяКістковогоМозку відчиняє двері до нового життя для багатьох пацієнтів, надаючи їм "останній шанс" у боротьбі з цією хворобою.

Лише 25% пацієнтів можуть знайти сумісного донора у своїй родині. Тому реєстр донорів кісткового мозку є життєво важливим, де кожен з нас може стати героєм для когось, хто бореться за своє життя. Україна активно працює у цьому напрямку, розширюючи свій реєстр потенційних донорів, але нам потрібно робити ще більше. Ваша увага та бажання допомогти можуть змінити життя. #разом_проти_раку_крові

🌍 Всесвітній день боротьби з раком — це не лише нагадування про виклики, але й нагода пам'ятати про надію, що разом ми можемо подолати рак. ❤️

Як допомогти?

- Здавайте ДНК тест та реєструйтесь потенційними #ubmdr_donor

- Підвищуйте обізнаність, ділячись нашими публікаціями у соціальних мережах.

- Обговорюйте зі своєю родиною, друзями та колегами можливість приєднання до реєстру стовбурових клітин.

- Підтримайте реєстр фінансово, щоб допомогти нам зареєструвати більше донорів і подарувати більше шансів на життя тим, хто цього потребує.

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами