15 -та трансплантація кісткового мозку ОХМАТДИТ

15.10.2021

15 -та трансплантація кісткового мозку від неродинного донора була проведена в Реєстр здійснив пошук донора у власному та світовому реєстрі та забезпечив отримання клітин для маленького українця

Діомид - хлопчик з чарівним ім’ям, який з народження веде боротьбу з первинним імунодефіцитом. Його імунна система «поломана», будь-яка інфекція: бактерія чи вірус є смертельно небезпечними для нього. Проте є шанс на порятунок!

Для цього лікарі в Охматдиті важкою хімієтерапією знищили зламану імунну систему хлопчика.. і сьогодні, завдяки донору кісткового мозку, він отримав рятівні клітинки, які повинні «прорости» в нову імунну систему.

Ще недавно, українські пацієнти, яким потрібна була трансплантація кісткового мозку, збирали по 100 тисяч доларів на операцію, і змушені були тікати закордон, здебільшого в Туреччину, де розвинений медичний туризм.

А тепер, маленький пацієнт отримує трансплантацію кісткового мозку в Україні, безкоштовно, у рамках пілотного проекту. А рятівні стовбурові гемопоетичні клітинки, летять до нас з Туреччини.

Дякуємо усім, що Ми разом, тому що коли МИ разом - усе стає можливим, і навіть

Бажаємо хлопчику скорішого відновлення, і міцного здоров’я.

Кожен з нас, уже зараз, може допомогти дітям перемогти важку хворобу. 5% стовбурових гемопоетичних клітин - це для них шанс на нове життя. Протягом двох тижнів кількість клітин у донора повністю відновлюється.

Дякуємо усім благодійникам - завдяки вам ми можемо перемогти рак крові, та інші захворювання крові

-підпишись на благодійний кешбек від МОНОБАНК

-підтримай на платформі dobro.ua

dobro.ua/project/rozshukuietsia_donor_kistkovogo_mozku

ubmdr.org/Home/DonateFunds

БФ «Український реєстр донорів кісткового мозку» ЄДРПОУ 41961160, МФО 338783 ПАТ КБ Приватбанк , р/р UA563387830000026000055123973

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами