100 шансів на життя

19.01.2024

Рівно рік тому ми відзначали 50 трансплантацій кісткового мозку від неродинних донорів. Сьогодні, з гордістю та невимовною вдячністю, ми святкуємо 100 ткм, серед яких 55 дорослих та 45 діток – кожна з яких є свідченням незламності духу, надії та людської доброти.

Цей шлях не був легким, але кожен крок, зроблений нами разом, став частиною величезної перемоги над важкими хворобами. І в першу чергу, ми дякуємо ЗСУ за те, що зберігаєте нашу безпеку та робите можливою нашу діяльність.

🙏 Наша величезна подяка лікарям та спеціалістам:

Належить медичним командам з НДСЛ Охматдит, Кнп Кцткм, Черкаський клінічний онкологічний центр. Ваша невтомна робота та відданість рятують життя та приносять світло в найтемніші моменти.

💖 #ThankYouDonor:

Найщиріші слова подяки адресовані донорам з усього світу❤️ та України 🇺🇦 які безкорисливо поділилися частинкою себе #ліки_всередині_нас, щоб дарувати життя. Ми тісно співпрацюємо зі світовим реєстром #wmdd і знайшли донорів для українських пацієнтів більш ніж в 13 країнах.

🤝 Подяка кожному, хто підтримував:

Хочемо відзначити кожного, хто підтримує нашу місію – ви є наша опорою. Ваша віра у важливість донорства кісткового мозку, ваша участь у наших ініціативах та ваші добрі слова стали краєвидом, на якому розцвітає надія.

🌍 Спільними зусиллями #разом_проти_раку_крові

Ця подія – не лише відзначення досягнень минулого, але й мотивація до подальшої роботи. Наша спільнота продовжує рости, і кожен новий #ubmdr_donor, кожна підтримка збільшує шанси на порятунок життя.

Давайте разом створювати більше історій успіху, більше врятованих життів. Досягнемо наступних віх – разом!

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами