1 квітня 2020 року історичний момент: нова ера в українській трансплантології.

01.04.2024

Чотири роки тому, в Україні сталася подія, яка не просто вписала нову лінію в історію медицини, а змінила долі людей. Вперше в НДСЛ Охматдит було здійснено трансплантацію кісткового мозку від неродинного донора, подарувавши надію на життя маленькому Назару та відкривши нові можливості для всіх пацієнтів з раком крові по всій країні.

❤️ Завдяки Українському реєстру донорів кісткового мозку (UBMDR) вже було знайдено більше як 100 донорів для українських пацієнтів і доставлені стовбурові клітини з усіх куточків планети - США, Німеччина, Польша, Саудівська Аравія, Індія та ін.

Державна підтримка у вигляді програм Національної служби здоров'я України, що покривають витрати на трансплантацію, стала важливим фактором у забезпеченні доступності цього виду лікування для всіх потребуючих. 🇺🇦

"Це було як сонце, що розігнало темряву," — згадує мама Назара, малюка, що отримав шанс завдяки генетичному донору-близнюку. "Все, що ми мали — це надія. А тепер ми маємо майбутнє."

UBMDR продовжує збирати героїв. Ця робота — не лише про трансплантації, а про свідомість, людяність та добро, яке не знає кордонів. Кожен з нас може внести свій вклад у цю благородну справу, ставши частиною великої родини благодійників. 💚 #разом_проти_раку_крові

#ТрансплантаціяКістковогоМозку #ТКМ #ТКМ_Україна #BoneMarrowTransplantation #НадіяНаЖиття

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами