𝗗𝗲 𝗡𝗼𝘃𝗼 – український провайдер хмарних сервісів - підтримує реєстр!

03.02.2023

Війна не є перепоною для раку. Але ми з вами можемо допомогти хворим на рак стати переможцями у цьому двобої. Наше завдання розширювати коло потенційних донорів в Україні, щоб шанси віднайти ДНК-двійників ставали вищими.

❤ Одним з тих, хто минулого року допомагав нам рятувати життя українців є компанія 𝗗𝗲 𝗡𝗼𝘃𝗼 – український провайдер хмарних сервісів. У 2022 році компанія виділила понад 𝟰𝟲𝟬 тисяч гривень. На ці кошти ми змогли провести реєстрацію понад 𝟯𝟯𝟬 потенційних донорів.

❤ Ми дякуємо компанії De Novo та її генеральному директору Максиму Агеєву за фінансову підтримку UBMDR. Ваша підтримка збільшує шанси хворих вибороти перемогу над раком крові.

Згідно офіційної статистики тільки 70% хворих мають ДНК-двійника у світі. Але ми-українці спорідненіші всередині країни, тож знайти донора для українця серед своїх набагато простіше. Наше завдання розширювати реєстр потенційних донорів і збільшувати шанси пацієнтів на здорове та щасливе життя.

💫 Подаруй життя, підтримай UBMDR фінансово, кожен навіть невеличкий внесок дарує шанс українським пацієнтам. Оформити регулярну або разову підтримку можна на сайті UBMDR - Підтримати реєстр.

Слідкуйте за нами

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами