«Агмінтест» Контрол Юніон і «Контрол Юніон Сертіфікейшн» Юкрейн підтримали фінансово реєстрацію донорів

15.03.2021

Щира подяка від всієї команди UBMDR Тетяні Добрій та усім співробітникам Компанії Peterson and Control Union за суспільну свідомість, підтримку та Ваш вклад у розвиток трансплантації кісткового мозку в Україні!! 4795 euro на реєстрацію потенційних донорів кісткового мозку.

Бажаємо міцного здоров’я Тетяні та усім працівникам компанії «Агмінтест» Контрол Юніон і «Контрол Юніон Сертіфікейшн» Юкрейн! #разом_проти_раку_крові #ліки_всередині_нас

Деталі у листі

«У 2020 році Міжнародна Компанія Peterson and Control Union, яка представлена більше, ніж 70ти країнах і де працюють більше 4000 людей, відсвяткувала своє 100-річчя. На честь цієї події власники компаній вирішили надати кошти на розвиток локальних благодійних проектів. Співробітники - ДП «Агмінтест» Котрол Юніон і «Контрол Юніон Сертіфікейшн» Юкрейн, порадились і вирішили об’єднати зусилля для ефективного використання і допомогти саме Вам, реєстру донорів кісткового мозку України.

Цьому рішенню передували події, що відбулися в 2020 році з нашою колегою - співробітницею лабораторії «Агмінтест» Тетяною Доброю. Тетяні було діагностовано рецедив неходжкінської лімфоми, з приводу цього вона отримала аутотрансплантацію кісткового мозку. Під час перебування у лікарні, Тетяна стала свідком першої в Україні трансплантації кісткового мозку від неродинного донора, яка була проведена безпосередньо за вашої участі в складних умовах карантину.

Від Тетяни нам стало відомо, що ваш фонд займається створенням банку потенційних донорів кісткового мозку в Україні. Саме створення власного банку донорів надає Україні можливість доступу і обміну донорськими клітинами з банків донорів Європи і світу для своїх громадян, що потребують трансплантації від неродинних донорів.

Ми б хотіли, щоб наша компанія була причетна до цієї благородної справи, адже коли у щось віриш серцем - сумніви розвіюються. Ось так і у нас немає сумнівів, що ви створите багатотисячну базу потенційних донорів кісткового мозку в Україні, і допоможете врятувати тисячі життів.

Нижче додаємо декілька фото нашої Тетяни - до лікування, під час та після лікування.»

Друзі кожна Ваша підтримка та ініціатива є надзвичайно важливою у розбудові реєстру донорів кісткового мозку в Україні! Донор - це супергерой, що дарує надію на життя! https://ubmdr.org/Home/DonateFunds