Зареєструйся потенційним донором

Зареєструйся потенційним донором

Реєструючись на сайті та зазначаючи відомості про себе, Ви проходите попередню реєстрацію з метою подальшого отримання тест-набору разом із інформованою згодою , які будуть надіслані на вказану Вами поштову адресу

Загальна інформація

Ви можете бути донором гемопоетичних стовбурових клітин і донором крові та/або компонентів крові одночасно.
Продовжити

Медична інформація

Чи маєте ви перелічені нижче захворювання або симптоми?

Кількість стовбурових клітин, що може бути взята в процесі донорства, залежить від ваги донора: більша вага донора дає змогу зібрати більшу кількість стовбурових клітин. Якщо кількість пересаджених стовбурових клітин є низькою, шанси на успішну трансплантацію зазвичай зменшуються. Ось чому Ви повинні мати мінімальну вагу. Тому донорство/реєстрація у нашому реєстрі є неможливою, якщо вага значно нижча за 50 кг. Для реєстрації, як і для пожертвування клітин, існує максимальний ліміт маси тіла по індексу маси тіла (BMI) - до 40. Якщо індекс маси тіла більший ніж 40 - мова йде про важке ожиріння, що є протипоказом для донорства.

Високий кров'яний тиск (крім контрольованого та стабільного), інфаркт міокарда або серцевий напад у минулому, біль у грудях, задишка, інсульт.

Хронічна обструктивна легенева хвороба (ХОЗЛ) включає емфізему, хронічний бронхіт та інші хронічні захворювання легенів.

Гіпотиреоз(зоб), тиреоїдит Хашимото, який контрольований медикаментозно, не є протипоказом для донорства кісткового мозку. Хвороба Грейва, рак щитовидної залози-є протипоказами для донорства.

Або будь-яке інше хронічне захворювання, яке потребує лікування або перевірки медичним спеціалістом.

Це відноситься до розладів крові, які лікує або перевіряє лікар-спеціаліст. Тимчасова анемія (викликана, наприклад, дефіцитом заліза) є єдиним винятком!

Наприклад, регулярні прийоми медикаментів: аспірин, Плавікс, ін'єкції гепарину або фраксіпарину, або ліки, що вимагають перевірки стану згортання крові.

Кожна попередньо існуюча інфекційна хвороба може бути передана пацієнту під час трансплантації. Це також відбувається, навіть якщо донор не має жодних симптомів, оскільки його імунна система здатна контролювати цю хворобу. Проте, пацієнт не має працюючої імунної системи, і під час трансплантації він не захищений від інфекційних хвороб. Тому це є протипоказом для донорства. Якщо ви в дитинстві хворіли жовтяницею (викликаною вірусом гепатиту А), це не є перешкодою до донорства.

На жаль, ми не можемо зареєструвати людей, які раніше мали злоякісні захворювання, як донорів стовбурових клітин. Будь-хто, хто постраждав від злоякісної пухлини, не може бути донором крові чи стовбурових клітин. Це не залежить від успіху терапії або від того, як давно стався рак. Лише базально-клітинна карцинома та рак шийки матки у минулому, допустимі для донорства, якщо вони були повністю вилікувані, і проводяться контрольні огляди з того часу, коли відсутні патологічні зміни. Такою причиною є те, що у випадках базально-клітинної карциноми та раку шийки матки поширення ракових клітин (метастазування) не очікується.

Операція на грижу не є перешкодою до донорства, якщо операція відбулася більше двох років тому, і ви не маєте ніяких скарг після операції, та не потребуєте регулярного прийому медикаментів.

Якщо вам у минулому було проведено переливання крові, ВИ МОЖЕТЕ бути донором кісткового мозку!

Будь-яке існуюче інфекційне захворювання може передаватися пацієнту при трансплантації стовбурових клітин. Це також відбувається, навіть якщо донор не має жодних симптомів, оскільки його імунна система здатна контролювати цю хворобу. Проте, пацієнт не має працюючої імунної системи і під час трансплантації він не захищений від інфекційних хвороб. Тому це є протипоказом для донорства.

Як і у багатьох інших захворюваннях, ступінь важкості також залежить від депресії / тривожних розладів. Досить складно спрогнозувати як перенесе донор пожертвування стовбурових клітин і чи це не погіршить його захворювання.

Це стосується лікування людським гормоном росту при розладах росту у дітей.
Продовжити

Особисті дані

* будь ласка, заповнюйте форму українською мовою

Ваше повне ім'я

Ваша стать

Контактні дані

Вказуйте актуальний Email, оскільки це основний канал комунікації
+38

Ваша адреса

Контактні дані для отримання набору

(Вартість доставки набору приблизно 1 грн.)

Продовжити

Мотивація

Продовжити

Заява згоди

Даю згоду на обробку своїх персональних даних з метою формування та ведення Українського реєстру донорів кісткового мозку для забезпечення фізичних осіб (пацієнтів), які потребують трансплантації кісткового мозку, інформацією про можливих потенційних донорів, та хочу отримати тест-набір для реєстрації потенційним донором. Також погоджкюсь отримувати інформаційні листи від Українського реєстру донорів кісткового мозку на зазначену при реєстрації електронну адресу.

Все ще сумніваєтесь?

Читайте Поширені запитання
або запитайте нас зараз

Є питання? Не соромтеся нам писати або дзвонити

info@ubmdr.org
+380675302755

вул. Київська, 5/1 A
Тернопіль 46016
Україна

Слідкуйте за нами